XVM-16R2656-R
Numărul produsului DigiKey
283-XVM-16R2656-R-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
XVM-16R2656-R
Descriere
CAP 65F 0% +20% 16.2V CHASSIS MT
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
65 F Supercondensator (EDLC) 16.2 V Modul 22mOhm 1500h la 65°C
Categorie
Grad
Producător
Eaton - Electronics Division
Calificare
Serie
Terminație
Borne cu șurub
Ambalaj
Vrac
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
Modul
Capacitanță
65 F
Spațiu între derivații
0,846" (21,50mm)
Toleranță
0%, +20%
Mărime/Dimensiune
9,291" L x 1,803" l (236,00mm x 45,80mm)
Tensiune - Nominală
16.2 V
Înălțime - Montat (Max)
3,051" (77,50mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
22mOhm
Temperatură de funcționare
-40°C – 65°C
Durată de funcționare la temp.
1500h la 65°C