SCAP,PBL-25/16.2
Numărul produsului DigiKey
2085-SCAPPBL-25/16.2-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SCAP,PBL-25/16.2
Descriere
CAP 25F 16.2V CHASSIS MNT
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
25 F Supercondensator (EDLC) 16.2 V Modul, Conductori de sârmă 50mOhm –
Categorie
Grad
Producător
Tecate Group
Calificare
Serie
Terminație
Borne cu șurub
Ambalaj
Vrac
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
Modul, Conductori de sârmă
Capacitanță
25 F
Spațiu între derivații
Toleranță
Mărime/Dimensiune
3,740" L x 2,047" l (95,00mm x 52,00mm)
Tensiune - Nominală
16.2 V
Înălțime - Montat (Max)
2,244" (57,00mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
50mOhm
Temperatură de funcționare
-40°C – 65°C