PBLH-12R0/100ST
Numărul produsului DigiKey
2085-PBLH-12R0/100ST-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PBLH-12R0/100ST
Descriere
CAP EDLC 100F 12V UCAP PACK
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
100 F Supercondensator (EDLC) 12 V Modul 20mOhm la 1kHz 1500h la 65°C
Categorie
Grad
Producător
Tecate Group
Calificare
Serie
Terminație
Borne cu șurub
Ambalaj
Vrac
Activ
Pachet/cutie
Modul
Capacitanță
100 F
Spațiu între derivații
Toleranță
Mărime/Dimensiune
6,614" L x 1,654" l (168,00mm x 42,00mm)
Tensiune - Nominală
12 V
Înălțime - Montat (Max)
3,543" (90,00mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
20mOhm la 1kHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 65°C
Durată de funcționare la temp.
1500h la 65°C