PTS18126V125 poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
Littelfuse Inc.
În stoc: 1.963
Fișă de date
Direct
Littelfuse Inc.
În stoc: 4.596
Fișă de date
Similar
Similar
SCHURTER Inc.
În stoc: 802
Polimeric Siguranță resetabilă PTC 6V 1.25 A Ih Montare pe suprafață 1812 (4532 metric), Concav
Basics of NTC and PTC Thermistors - Another Teaching Moment
PTS18126V125
Numărul produsului DigiKey
283-3159-2-ND - Bandă și mosor (TR)
283-3159-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
PTS18126V125
Descriere
PTC RESET FUSE 6V 1.25A 1812
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Rezistență - Inițială (Ri) (Min)
50 mOhms
Rezistență - După decuplare (R1) (Max)
140 mOhms
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tip
Polimeric
Tensiune - Max
6V
Mărime/Dimensiune
0,179" L x 0,128" l (4,55mm x 3,24mm)
Curent - Menținere (Ih) (Max)
1.25 A
Înălțime - Montat (Max)
Curent - Decuplare (It)
2.5 A
Grosime (Max)
0,027" (0,68mm)
Curent - Max
100 A