MINISMDC125F/16-2
Numărul produsului DigiKey
MINISMDC125F16-2TR-ND - Bandă și mosor (TR)
MINISMDC125F16-2CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
MINISMDC125F16-2DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MINISMDC125F/16-2
Descriere
PTC RESET FUSE 16V 1.25A 1812
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Polimeric Siguranță resetabilă PTC 16V 1.25 A Ih Montare pe suprafață 1812 (4532 metric), Concav
Categorie
Rezistență - Inițială (Ri) (Min)
50 mOhms
Producător
Littelfuse Inc.
Rezistență - După decuplare (R1) (Max)
140 mOhms
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
Polimeric
Pachet/cutie
1812 (4532 metric), Concav
Tensiune - Max
16V
Mărime/Dimensiune
0,181" L x 0,128" l (4,60mm x 3,24mm)
Curent - Menținere (Ih) (Max)
1.25 A
Înălțime - Montat (Max)
Curent - Decuplare (It)
2.5 A
Grosime (Max)
0,019" (0,48mm)
Curent - Max
100 A