MINISMDC125F-2
Numărul produsului DigiKey
MINISMDC125F-2TR-ND - Bandă și mosor (TR)
MINISMDC125F-2CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
MINISMDC125F-2DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MINISMDC125F-2
Descriere
PTC RESET FUSE 6V 1.25A 1812
Descriere detaliată
Polimeric Siguranță resetabilă PTC 6V 1.25 A Ih Montare pe suprafață 1812 (4532 metric), Concav
Categorie
Rezistență - Inițială (Ri) (Min)
50 mOhms
Rezistență - După decuplare (R1) (Max)
140 mOhms
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tensiune - Max
6V
Mărime/Dimensiune
0,179" L x 0,128" l (4,55mm x 3,24mm)
Curent - Menținere (Ih) (Max)
1.25 A
Înălțime - Montat (Max)
Curent - Decuplare (It)
2.5 A
Grosime (Max)
0,019" (0,48mm)
Curent - Max
100 A