PHVL-3R9V255-R nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Eaton - Electronics Division
În stoc: 18
Fișă de date
2.5 F Supercondensator (EDLC) 3.9 V Radial 80mOhm 5000h la 85°C
PHVL Low leakage supercapacitors packs
What is the difference between a battery and a supercapacitor?
PHVL-3R9V255-R
Numărul produsului DigiKey
283-PHVL-3R9V255-R-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PHVL-3R9V255-R
Descriere
SUPERCAP 3.9V 2.5F 0.08 OHM VT
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
PHVL-3R9V255-R Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Capacitanță
2.5 F
Spațiu între derivații
0,209" (5,30mm)
Toleranță
-10%, +30%
Mărime/Dimensiune
0,839" L x 0,433" l (21,30mm x 11,00mm)
Tensiune - Nominală
3.9 V
Înălțime - Montat (Max)
0,906" (23,00mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
80mOhm
Temperatură de funcționare
-40°C – 65°C
Durată de funcționare la temp.
5000h la 85°C