PHVL-3R9V505-R
Numărul produsului DigiKey
283-PHVL-3R9V505-R-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PHVL-3R9V505-R
Descriere
SUPERCAP 3.9V 5F 0.07 OHM VT
Descriere detaliată
5 F Supercondensator (EDLC) 3.9 V Radial 70mOhm 5000h la 85°C
Capacitanță
5 F
Spațiu între derivații
0,209" (5,30mm)
Toleranță
-10%, +30%
Mărime/Dimensiune
0,839" L x 0,433" l (21,30mm x 11,00mm)
Tensiune - Nominală
3.9 V
Înălțime - Montat (Max)
1,280" (32,50mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
70mOhm
Temperatură de funcționare
-40°C – 65°C
Durată de funcționare la temp.
5000h la 85°C