PHVL-3R9H255-R
Numărul produsului DigiKey
283-PHVL-3R9H255-R-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PHVL-3R9H255-R
Descriere
SUPERCAP 3.9V 2.5F 0.08 OHM HZ
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
2.5 F Supercondensator (EDLC) 3.9 V Radial 80mOhm 5000h la 85°C
Categorie
Grad
Producător
Eaton - Electronics Division
Calificare
Serie
Terminație
Pini PC
Ambalaj
Vrac
Tip montare
Orificiu străpuns
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
Radial
Capacitanță
2.5 F
Spațiu între derivații
0,209" (5,30mm)
Toleranță
-10%, +30%
Mărime/Dimensiune
0,839" L x 0,433" l (21,30mm x 11,00mm)
Tensiune - Nominală
3.9 V
Înălțime - Montat (Max)
0,906" (23,00mm)
ESR (Rezistență serie echivalentă)
80mOhm
Temperatură de funcționare
-40°C – 65°C
Durată de funcționare la temp.
5000h la 85°C