HCM1104-4R7-R
Numărul produsului DigiKey
283-HCM1104-4R7-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-HCM1104-4R7-RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-HCM1104-4R7-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
HCM1104-4R7-R
Descriere
FIXED IND 4.7UH 8.5A 20 MOHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
4.7 µH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 8.5 A Max. 20mOhm Non-standard
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 20mOhm
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,437" L x 0,394" l (11,10mm x 10,00mm)
Curent - Saturație (Isat)
15A
Înălțime - Montat (Max)
0,157" (4,00mm)