PA4342.472NLT
Numărul produsului DigiKey
553-3001-2-ND - Bandă și mosor (TR)
553-3001-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
553-3001-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PA4342.472NLT
Descriere
FIXED IND 4.7UH 10A 15.5 MOHM
Descriere detaliată
4.7 µH Ecranat Turnat Inductor 10 A Max. 15,5mOhm Non-standard –
Modele EDA/CAD
PA4342.472NLT Modele
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 15,5mOhm
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Curent - Saturație (Isat)
17A
Mărime/Dimensiune
0,453" L x 0,406" l (11,50mm x 10,30mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,157" (4,00mm)