CSAB1040A-4R7M
Numărul produsului DigiKey
4044-CSAB1040A-4R7MTR-ND - Bandă și mosor (TR)
4044-CSAB1040A-4R7MCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
4044-CSAB1040A-4R7MDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CSAB1040A-4R7M
Descriere
FIXED IND 4.7UH 9.9A 20 MOHM SMD
Descriere detaliată
4.7 µH Ecranat Turnat Inductor 9.9 A Max. 20mOhm 2-SMD DCR scăzut, pierderi reduse
Modele EDA/CAD
CSAB1040A-4R7M Modele
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 20mOhm
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Material - Miez
Caracteristici
DCR scăzut, pierderi reduse
Toleranță
±20%
Pachet dispozitiv furnizor
1040
Curent - Saturație (Isat)
14A
Mărime/Dimensiune
0,394" L x 0,453" l (10,00mm x 11,50mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,157" (4,00mm)