IHLP4040DZER4R7M01
Numărul produsului DigiKey
541-1297-2-ND - Bandă și mosor (TR)
541-1297-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
541-1297-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
IHLP4040DZER4R7M01
Descriere
FIXED IND 4.7UH 9.5A 16.5 MOHM
Descriere detaliată
4.7 µH Ecranat Turnat Inductor 9.5 A Max. 16,5mOhm Non-standard
Modele EDA/CAD
IHLP4040DZER4R7M01 Modele
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 16,5mOhm
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,425" L x 0,400" l (10,80mm x 10,16mm)
Curent - Saturație (Isat)
17A
Înălțime - Montat (Max)
0,157" (4,00mm)