HCM0703-4R7-R
Numărul produsului DigiKey
283-HCM0703-4R7-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
283-HCM0703-4R7-RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
283-HCM0703-4R7-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
HCM0703-4R7-R
Descriere
FIXED IND 4.7UH 5.5A 40 MOHM SMD
Descriere detaliată
4.7 µH Ecranat Miez cu tambur, înfășurat Inductor 5.5 A Max. 40mOhm Non-standard
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
HCM0703-4R7-R Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență c.c. (DCR)
Max. 40mOhm
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Frecvență inductanță - Test
100 kHz
Toleranță
±20%
Mărime/Dimensiune
0,280" L x 0,260" l (7,10mm x 6,60mm)
Curent - Saturație (Isat)
10A
Înălțime - Montat (Max)
0,118" (3,00mm)