BK-MDP-V-30-R nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Eaton - Electronics Division
În stoc: 0
Fișă de date
Echivalente parametric
Eaton - Electronics Division
În stoc: 0
Fișă de date
30 A 500 V AC 250 V Siguranță c.c. Cartuș, Ceramic Orificiu străpuns 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (axial)
BK-MDP-V-30-R
Numărul produsului DigiKey
283-BK-MDP-V-30-R-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
BK-MDP-V-30-R
Descriere
FUSE CERAMIC 30A 500VAC/250VDC
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
1kA c.a., 2kA c.c.
Ambalaj
Cutie
I²t topire
980.0
Agenție de aprobare
UL
Tip montare
Orificiu străpuns
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Mărime/Dimensiune
0,275" diam. x 1,288" L (6,99mm x 32,72mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
500 V
Rezistență c.c. la îngheț
0.0023 Ohms