PF-63R50H30X
Numărul produsului DigiKey
118-PF-63R50H30X-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PF-63R50H30X
Descriere
POWRFUSE AXIAL LEAD 500VAC/VDC 3
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
30 A 500 V AC 500 V Siguranță c.c. Cartuș, Ceramic Orificiu străpuns 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (axial)
Categorie
Timp de răspuns
Ardere rapidă
Prod.
Pachet/cutie
Serie
Capacitate întrerupere la tensiune nominală
30kA c.a., 20kA c.c.
Ambalaj
Cutie
I²t topire
270.0
Stare piesă
Activ
Agenție de aprobare
cUL, cURus, TUV
Tip montare
Orificiu străpuns
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tip siguranță
Culoare
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,268" diam. x 1,291" L (6,81mm x 32,79mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
500 V
Rezistență c.c. la îngheț
4.3 Ohms