TR-MDP-V-30-R poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Eaton - Electronics Division
În stoc: 0
Fișă de date
Echivalente parametric
Eaton - Electronics Division
În stoc: 0
Fișă de date
30 A 500 V AC 250 V Siguranță c.c. Cartuș, Ceramic Orificiu străpuns 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (axial)
TR-MDP-V-30-R
Numărul produsului DigiKey
283-TR-MDP-V-30-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
TR-MDP-V-30-R
Descriere
FUSE 3AB 500VAC T-DELAY 30A
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Timp de răspuns
Acțiune lentă
Prod.
Pachet/cutie
Serie
Capacitate întrerupere la tensiune nominală
1kA c.a., 2kA c.c.
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
I²t topire
980.0
Stare piesă
Activ
Agenție de aprobare
UL
Tip montare
Orificiu străpuns
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Tip siguranță
Culoare
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,275" diam. x 1,288" L (6,99mm x 32,72mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
500 V
Rezistență c.c. la îngheț
0.0023 Ohms