BK/ABC-15-R
Numărul produsului DigiKey
283-2609-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
BK/ABC-15-R
Descriere
FUSE CERM 15A 250VAC 125VDC 3AB
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
15 A 250 V AC 125 V Siguranță c.c. Cartuș, Ceramic Necesită suport 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
750A c.a., 10kA c.c.
I²t topire
200.2
Mărime/Dimensiune
0,250" diam. x 1,250" L (6,35mm x 31,75mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
250 V