BK/ABC-10-R
Numărul produsului DigiKey
283-2607-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
BK/ABC-10-R
Descriere
FUSE CERM 10A 250VAC 125VDC 3AB
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
10 A 250 V AC 125 V Siguranță c.c. Cartuș, Ceramic Necesită suport 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Categorie
Timp de răspuns
Ardere rapidă
Prod.
Pachet/cutie
Serie
Capacitate întrerupere la tensiune nominală
200A c.a., 10kA c.c.
Ambalaj
Vrac
I²t topire
208.8
Stare piesă
Activ
Agenție de aprobare
CSA, UL
Tip montare
Necesită suport
Temperatură de funcționare
Tip siguranță
Culoare
Valoare nominală curent (Amp)
Mărime/Dimensiune
0,250" diam. x 1,250" L (6,35mm x 31,75mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
250 V
Rezistență c.c. la îngheț
0.011 Ohms