BK/MDA-15-R nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Littelfuse Inc.
În stoc: 8.237
Fișă de date
Similar
Littelfuse Inc.
În stoc: 0
Fișă de date
În stoc: 42
15 A 250 V AC Siguranță c.c. Cartuș, Ceramic Necesită suport 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Eaton Electronics Overcurrent Protection Fuse Portfolio
BK/MDA-15-R
Numărul produsului DigiKey
283-2724-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
BK/MDA-15-R
Descriere
FUSE CERAMIC 15A 250VAC 3AB 3AG
Descriere detaliată
750A
I²t topire
336.82
Mărime/Dimensiune
0,250" diam. x 1,250" L (6,35mm x 31,75mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
250 V