ZXT13P20DE6TA
Numărul produsului DigiKey
31-ZXT13P20DE6TATR-ND - Bandă și mosor (TR)
31-ZXT13P20DE6TACT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
31-ZXT13P20DE6TADKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ZXT13P20DE6TA
Descriere
TRANS PNP 20V 4A SOT-26
Descriere detaliată
Tranzistor bipolar (BJT) PNP 20 V 4 A 90MHz 1.1 W Montare pe suprafață SOT-26
300 la 1A, 2V
Prod.
Putere - Max
1.1 W
Frecvență - Tranziție
90MHz
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Curent - Colector (Ic) (Max)
4 A
Pachet/cutie
SOT-23-6
Tensiune - Străpungere emițător colector (Max)
20 V
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-26
Saturație Vce (Max) la Ib, Ic
250mV la 350mA, 3,5A