ZXT13N20DE6TA nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Diodes Incorporated
În stoc: 0
Fișă de date
Similar
Nexperia USA Inc.
În stoc: 0
Fișă de date
Tranzistor bipolar (BJT) NPN 20 V 4.5 A 96MHz 1.1 W Montare pe suprafață SOT-23-6
ZXT13N20DE6TA
Numărul produsului DigiKey
ZXT13N20DE6TATR-ND - Bandă și mosor (TR)
ZXT13N20DE6TACT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
ZXT13N20DE6TADKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ZXT13N20DE6TA
Descriere
TRANS NPN 20V 4.5A SOT-23-6
Termen de livrare standard al producătorului
40 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Amplificare curent c.c. (hFE) (Min) la Ic, Vce
300 la 1A, 2V
Prod.
Putere - Max
1.1 W
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Frecvență - Tranziție
96MHz
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tip tranzistor
Tip montare
Montare pe suprafață
Curent - Colector (Ic) (Max)
4.5 A
Pachet/cutie
SOT-23-6
Tensiune - Străpungere emițător colector (Max)
20 V
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23-6
Saturație Vce (Max) la Ib, Ic
230mV la 45mA, 4,5A