FCH072N60F
Numărul produsului DigiKey
FCH072N60F-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FCH072N60F
Descriere
MOSFET N-CH 600V 52A TO247-3
Termen de livrare standard al producătorului
31 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 600 V 52A (Tc) 481W (Tc) Orificiu străpuns TO-247-3
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
215 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
8660 pF @ 100 V
Ambalaj
Tub
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
481W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
600 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
10V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-247-3
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
72mOhm la 26A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
5V la 250µA