SMBJ7.5CA-13-F
Numărul produsului DigiKey
SMBJ7.5CA-FDITR-ND - Bandă și mosor (TR)
SMBJ7.5CA-FDICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SMBJ7.5CA-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMBJ7.5CA-13-F
Descriere
TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC SMB
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
12,9V Clemă 46,5A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SMB
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SMBJ7.5CA-13-F Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
46,5A
Prod.
Putere - Impuls maxim
600W
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale bidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
7,5V
Tensiune - Străpungere (Min)
8,33V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
12,9V