L78L18ACUTR
Numărul produsului DigiKey
497-7280-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-7280-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-7280-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
L78L18ACUTR
Descriere
IC REG LINEAR 18V 100MA SOT89-3
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 100mA SOT-89-3
Modele EDA/CAD
L78L18ACUTR Modele
Curent - În repaus (Iq)
6 mA
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Alimentare (Max)
6.5 mA
PSRR
38dB (120Hz)
Temperatură de funcționare
0°C – 125°C
Tensiune - Intrare (Max)
40V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
18V