SMBJ48CA
Numărul produsului DigiKey
SMBJ48CALFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
SMBJ48CALFCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SMBJ48CALFDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMBJ48CA
Descriere
TVS DIODE 48VWM 77.4VC DO214AA
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
77,4V Clemă 7,8A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AA (SMBJ)
Categorie
Putere - Impuls maxim
600W
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Canale bidirecționale
1
Calificare
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
48V
Tensiune - Străpungere (Min)
53,3V
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
77,4V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
7,8A