SMBJ20A-13-F
Numărul produsului DigiKey
SMBJ20A-FDITR-ND - Bandă și mosor (TR)
SMBJ20A-FDICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SMBJ20A-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMBJ20A-13-F
Descriere
TVS DIODE 20VWM 32.4VC SMB
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
32,4V Clemă 18,5A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SMB
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SMBJ20A-13-F Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
18,5A
Prod.
Putere - Impuls maxim
600W
Serie
Protecție linie electrică
Nu
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Aplicații
De uz universal
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
Tip
Zener
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale unidirecționale
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
20V
Pachet/cutie
DO-214AA, SMB
Tensiune - Străpungere (Min)
22,2V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
32,4V