SU10VFC-R04250
Numărul produsului DigiKey
399-10621-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SU10VFC-R04250
Descriere
CMC 25MH 400MA 2LN TH
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
25 mH @ 1 kHz 2 Bobină de mod comun în linie Orificiu străpuns 400mA DCR 2,8Ohm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SU10VFC-R04250 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valoare nominală tensiune - C.a.
250V
Producător
KEMET
Temperatură de funcționare
-25°C – 120°C
Serie
Valori nominale
Ambalaj
Vrac
Agenție de aprobare
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Tip filtru
Linie alimentare
Tip montare
Orificiu străpuns
Număr de linii
2
Mărime/Dimensiune
0,709" L x 0,610" l (18,00mm x 15,50mm)
Inductanță la frecvență
25 mH @ 1 kHz
Înălțime (Max)
0,591" (15,00mm)
Valoare nominală curent (Max)
400mA
Pachet/cutie
Vertical, Pin PC 4
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
2,8Ohm