BYM10-800-E3/96
Numărul produsului DigiKey
BYM10-800-E3/96GITR-ND - Bandă și mosor (TR)
BYM10-800-E3/96GICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
BYM10-800-E3/96GIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BYM10-800-E3/96
Descriere
DIODE AVALANCHE 800V 1A DO213AB
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă 800 V 1A Montare pe suprafață DO-213AB
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
BYM10-800-E3/96 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Viteză
Recuperare standard >500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
10 µA @ 800 V
Serie
Capacitanță la Vr, F
8pF la 4V, 1MHz
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip montare
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
Tehnologie
Pachet dispozitiv furnizor
DO-213AB
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
800 V
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-65°C – 175°C
Curent - Mediu rectificat (Io)
1A
Număr produs de bază
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
1.2 V @ 1 A