SMAJ12CA-13-F
Numărul produsului DigiKey
SMAJ12CA-FDITR-ND - Bandă și mosor (TR)
SMAJ12CA-FDICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SMAJ12CA-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMAJ12CA-13-F
Descriere
TVS DIODE 12VWM 19.9VC SMA
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
19,9V Clemă 20,1A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SMA
Modele EDA/CAD
SMAJ12CA-13-F Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Putere - Impuls maxim
400W
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale bidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
12V
Tensiune - Străpungere (Min)
13,3V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
19,9V
Număr produs de bază
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
20,1A