ECS-2520MV-250-BN-TR | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | ECS-2520MV-250-BN-TR |
Descriere | XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD |
Termen de livrare standard al producătorului | 9 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 25 MHz XO (Standard) HCMOS Oscilator 1,6V – 3,6V Activare/dezactivare 4-SMD, Fără derivație |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | ECS-2520MV-250-BN-TR Modele |
Categorie | Gamă de tracțiune absolută (APR) – |
Prod. | Temperatură de funcționare -40°C – 85°C |
Serie | Lățime de bandă spectru extins – |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Curent - Alimentare (Max) 7mA |
Stare piesă Activ | Valori nominale – |
Rezonator de bază | Tip montare Montare pe suprafață |
Tip | Pachet/cutie 4-SMD, Fără derivație |
Frecvență | Pachet dispozitiv furnizor 4-SMD (2,5x2) |
Funcție Activare/dezactivare | Mărime/Dimensiune 0,098" L x 0,079" l (2,50mm x 2,00mm) |
Ieșire HCMOS | Înălțime - Montat (Max) 0,035" (0,90mm) |
Tensiune - Alimentare 1,6V – 3,6V | Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max) – |
Stabilitate frecvență ±50ppm |