MBRB20150CT-13
Numărul produsului DigiKey
31-MBRB20150CT-13TR-ND - Bandă și mosor (TR)
31-MBRB20150CT-13CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
31-MBRB20150CT-13DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MBRB20150CT-13
Descriere
DIODE ARR SCHOTT 150V 10A TO-263
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Matrice diode 1 perechi cu catod comun 150 V 10A Montare pe suprafață TO-263-3, D2PAK (2 conductoare + lamelă), TO-263AB
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Producător
Diodes Incorporated
Curent - Scurgere inversă la Vr
50 µA @ 150 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-55°C – 175°C
Stare piesă
Activ
Grad
Automobile
Configurație diode
1 perechi cu catod comun
Calificare
AEC-Q101
Tehnologie
Schottky
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
150 V
Pachet/cutie
TO-263-3, D2PAK (2 conductoare + lamelă), TO-263AB
Curent - Mediu rectificat (Io) (per diodă)
10A
Pachet dispozitiv furnizor
TO-263
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
900 mV @ 10 A