5.0SMDJ64CA/TR7
Numărul produsului DigiKey
13-5.0SMDJ64CA/TR7TR-ND - Bandă și mosor (TR)
13-5.0SMDJ64CA/TR7CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
13-5.0SMDJ64CA/TR7DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
5.0SMDJ64CA/TR7
Descriere
TVS DIODE 64VWM 103VC DO214AB
Termen de livrare standard al producătorului
31 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
103V Clemă 48,6A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AB (SMC)
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
48,6A
Prod.
Putere - Impuls maxim
5000W (5kW)
Serie
Protecție linie electrică
Nu
Aplicații
De uz universal
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale bidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
64V
Tensiune - Străpungere (Min)
71,1V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
103V