STPS40150CG
Numărul produsului DigiKey
497-3527-5-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
STPS40150CG
Descriere
DIODE ARRAY SCHOT 150V 20A D2PAK
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Matrice diode 1 perechi cu catod comun 150 V 20A Montare pe suprafață TO-263-3, D2PAK (2 conductoare + lamelă), TO-263AB
Modele EDA/CAD
STPS40150CG Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
920 mV @ 20 A
Producător
STMicroelectronics
Viteză
Recuperare rapidă = < 500ns, > 200mA (Io)
Ambalaj
Tub
Curent - Scurgere inversă la Vr
8 µA @ 150 V
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare - Joncțiune
175°C (max.)
Configurație diode
1 perechi cu catod comun
Tip montare
Montare pe suprafață
Tehnologie
Schottky
Pachet/cutie
TO-263-3, D2PAK (2 conductoare + lamelă), TO-263AB
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
150 V
Pachet dispozitiv furnizor
D2PAK
Curent - Mediu rectificat (Io) (per diodă)
20A