LM4040C33FTA
Numărul produsului DigiKey
31-LM4040C33FTATR-ND - Bandă și mosor (TR)
31-LM4040C33FTACT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
31-LM4040C33FTADKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LM4040C33FTA
Descriere
IC VREF SHUNT 0.5% SOT23
Termen de livrare standard al producătorului
40 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Element de șuntare CI referință tensiune ±0,5% SOT-23-3
Modele EDA/CAD
LM4040C33FTA Modele
Categorie
Zgomot - Între 0,1Hz și 10Hz
Producător
Diodes Incorporated
Zgomot - Între 10Hz și 10kHz
Curent - Catod
70 µA
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Curent - Ieșire
15 mA
Toleranță
±0,5%
Coeficient de temperatură
100ppm/°C