IPL60R185P7AUMA1
Numărul produsului DigiKey
IPL60R185P7AUMA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
IPL60R185P7AUMA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
IPL60R185P7AUMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
IPL60R185P7AUMA1
Descriere
MOSFET N-CH 600V 19A 4VSON
Termen de livrare standard al producătorului
48 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 600 V 19A (Tc) 81W (Tc) Montare pe suprafață PG-VSON-4
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
IPL60R185P7AUMA1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
25 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
1081 pF @ 400 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
81W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
600 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
10V
Pachet dispozitiv furnizor
PG-VSON-4
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
185mOhm la 5,6A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4V la 280µA