LM4040D25FTA
Numărul produsului DigiKey
LM4040D25FTR-ND - Bandă și mosor (TR)
LM4040D25FCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
LM4040D25FDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LM4040D25FTA
Descriere
IC VREF SHUNT 1% SOT23
Termen de livrare standard al producătorului
40 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Element de șuntare CI referință tensiune ±1% SOT-23-3
Categorie
Zgomot - Între 0,1Hz și 10Hz
Producător
Diodes Incorporated
Zgomot - Între 10Hz și 10kHz
Curent - Catod
73 µA
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TA)
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
2,5V
Curent - Ieșire
15 mA
Toleranță
±1%
Coeficient de temperatură
150ppm/°C