DZ23C12-7-F nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Direct
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
În stoc: 19.698
Fișă de date
Matrice diode Zener 1 perechi cu catod comun 12 V 300 mW ±5% SOT-23-3