DZ23C12-E3-08
Numărul produsului DigiKey
112-DZ23C12-E3-08TR-ND - Bandă și mosor (TR)
112-DZ23C12-E3-08CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
112-DZ23C12-E3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DZ23C12-E3-08
Descriere
DIODE ZENER ARRAY 12V SOT-23-3
Termen de livrare standard al producătorului
41 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Matrice diode Zener 1 perechi cu catod comun 12 V 300 mW ±5% SOT-23-3
Categorie
Putere - Max
300 mW
Producător
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Impedanță (Max) (Zzt)
20 Ohms
Serie
Curent - Scurgere inversă la Vr
100 nA @ 9 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Configurație
1 perechi cu catod comun
Pachet/cutie
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Tensiune - Zener (Nom) (Vz)
12 V
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23-3
Toleranță
±5%