AZ23C12-7-F
Numărul produsului DigiKey
AZ23C12-FDITR-ND - Bandă și mosor (TR)
AZ23C12-FDICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
AZ23C12-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
AZ23C12-7-F
Descriere
DIODE ZENER ARRAY 12V SOT-23-3
Termen de livrare standard al producătorului
40 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Matrice diode Zener Anod comun 1 perechi 12 V 300 mW ±5% SOT-23-3
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Putere - Max
300 mW
Producător
Diodes Incorporated
Impedanță (Max) (Zzt)
20 Ohms
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Configurație
Anod comun 1 perechi
Pachet/cutie
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Tensiune - Zener (Nom) (Vz)
12 V
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23-3
Toleranță
±5%