BZB784-C12,115
Numărul produsului DigiKey
1727-BZB784-C12,115TR-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-BZB784-C12,115CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-BZB784-C12,115DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BZB784-C12,115
Descriere
DIODE ZENER ARRAY 12V SOT-323
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Matrice diode Zener Anod comun 1 perechi 12 V 180 mW ±5% SOT-323
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Scurgere inversă la Vr
100 nA @ 8 V
Producător
Nexperia USA Inc.
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
900 mV @ 10 mA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
Stare piesă
Activ
Grad
Automobile
Configurație
Anod comun 1 perechi
Calificare
AEC-Q100
Tensiune - Zener (Nom) (Vz)
12 V
Tip montare
Montare pe suprafață
Toleranță
±5%
Pachet/cutie
SC-70, SOT-323
Putere - Max
180 mW
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-323
Impedanță (Max) (Zzt)
25 Ohms