DMN2990UDJ-7
Numărul produsului DigiKey
DMN2990UDJ-7DITR-ND - Bandă și mosor (TR)
DMN2990UDJ-7DICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
DMN2990UDJ-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DMN2990UDJ-7
Descriere
MOSFET 2N-CH 20V 0.45A SOT963
Descriere detaliată
Matrice MOSFET 20V 450mA 350mW Montare pe suprafață SOT-963
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DMN2990UDJ-7 Modele
Atributele produsului
Vgs(th) (Max) la Id
1V la 250µA
Producător
Diodes Incorporated
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
0,5nC la 4,5V
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
27,6pF la 16V
Stare piesă
Activ
Putere - Max
350mW
Tehnologie
MOSFET (oxid metalic)
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Configurație
Canal 2 N (dublu)
Caracteristică FET
Poartă logică
Pachet/cutie
SOT-963
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
20V
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-963
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
450mA
Număr produs de bază
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
990mOhm la 100mA, 4,5V