DMC2990UDJ-7
Numărul produsului DigiKey
DMC2990UDJ-7DITR-ND - Bandă și mosor (TR)
DMC2990UDJ-7DICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
DMC2990UDJ-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DMC2990UDJ-7
Descriere
MOSFET N/P-CH 20V 0.45A SOT963
Descriere detaliată
Matrice MOSFET 20V 450mA, 310mA 350mW Montare pe suprafață SOT-963
Vgs(th) (Max) la Id
1V la 250µA
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
0,5nC la 4,5V
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
27,6pF la 15V
Putere - Max
350mW
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Pachet/cutie
SOT-963
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
20V
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-963
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
450mA, 310mA
Număr produs de bază
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
990mOhm la 100mA, 4,5V