RV2C010UNT2L
Numărul produsului DigiKey
RV2C010UNT2LTR-ND - Bandă și mosor (TR)
RV2C010UNT2LCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
RV2C010UNT2LDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RV2C010UNT2L
Descriere
MOSFET N-CH 20V 1A DFN1006-3
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 20 V 1A (Ta) 400mW (Ta) Montare pe suprafață VML1006
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RV2C010UNT2L Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Vgs (Max)
±8V
Prod.
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
40 pF @ 10 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
400mW (Ta)
Tip FET
Temperatură de funcționare
150°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
20 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
1,2V, 4,5V
Pachet dispozitiv furnizor
VML1006
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
470mOhm la 500mA, 4,5V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
1V la 1mA