BZT52C3V9T-7
Numărul produsului DigiKey
BZT52C3V9T-7DITR-ND - Bandă și mosor (TR)
BZT52C3V9T-7DICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
BZT52C3V9T-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BZT52C3V9T-7
Descriere
DIODE ZENER 3.9V 300MW SOD523
Termen de livrare standard al producătorului
40 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Diodă Zener 3.9 V 300 mW ±5% Montare pe suprafață SOD-523
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
900 mV @ 10 mA
Prod.
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C
Toleranță
±5%
Pachet/cutie
Putere - Max
300 mW
Pachet dispozitiv furnizor
SOD-523
Impedanță (Max) (Zzt)
90 Ohms
Număr produs de bază
Curent - Scurgere inversă la Vr
3 µA @ 1 V