CZRU52C3V9
Numărul produsului DigiKey
641-1026-2-ND - Bandă și mosor (TR)
641-1026-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
641-1026-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CZRU52C3V9
Descriere
DIODE ZENER 3.9V 150MW SOD523F
Descriere detaliată
Diodă Zener 3.9 V 150 mW ±5% Montare pe suprafață 0603/SOD-523F
Modele EDA/CAD
CZRU52C3V9 Modele
Curent - Scurgere inversă la Vr
10 µA @ 1 V
Prod.
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
900 mV @ 10 mA
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Toleranță
±5%
Putere - Max
150 mW
Număr produs de bază
Impedanță (Max) (Zzt)
95 Ohms