BLM21SP601SH1D nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Eaton - Electronics Division
În stoc: 2.197
Fișă de date
600 Ohms @ 100 MHz 1 Linie alimentare Perlă de ferită 0805 (2012 metric) 2,3A 60mOhm