BAS70LP-7B nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Diodes Incorporated
În stoc: 0
Fișă de date
Similar
Nexperia USA Inc.
În stoc: 0
Fișă de date
Similar
Comchip Technology
Diodă 70 V 70mA Montare pe suprafață X1-DFN1006-2
BAS70LP-7B
Numărul produsului DigiKey
BAS70LP-7BDITR-ND - Bandă și mosor (TR)
BAS70LP-7BDICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
BAS70LP-7BDIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BAS70LP-7B
Descriere
DIODE SCHOTT 70V 70MA X1DFN10062
Termen de livrare standard al producătorului
40 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
BAS70LP-7B Modele
Categorie
Timp recuperare inversă (trr)
1.6 ns
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
10 µA @ 70 V
Digi-Reel®
Capacitanță la Vr, F
1pF la 0V, 1MHz
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
70 V
Pachet dispozitiv furnizor
X1-DFN1006-2
Curent - Mediu rectificat (Io)
70mA
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-65°C – 150°C
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
960 mV @ 15 mA
Număr produs de bază
Viteză
Semnal redus =< 200mA (Io), Orice redusă