BAS70LPQ-7B poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Diodes Incorporated
În stoc: 0
Fișă de date
Nou la DigiKey
Diodă 70 V 70mA Montare pe suprafață X1-DFN1006-2
BAS70LPQ-7B
Numărul produsului DigiKey
31-BAS70LPQ-7BTR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
BAS70LPQ-7B
Descriere
SCHOTTKY DIODE X1-DFN1006-2 T&R
Termen de livrare standard al producătorului
40 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Timp recuperare inversă (trr)
1.6 ns
Prod.
Curent - Scurgere inversă la Vr
100 nA @ 70 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Capacitanță la Vr, F
1pF la 0V, 1MHz
Stare piesă
Activ
Grad
Automobile
Tehnologie
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max)
70 V
Tip montare
Curent - Mediu rectificat (Io)
70mA
Pachet/cutie
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
960 mV @ 15 mA
Pachet dispozitiv furnizor
X1-DFN1006-2
Viteză
Semnal redus =< 200mA (Io), Orice redusă
Temperatură de funcționare - Joncțiune
-65°C – 150°C