BAS40W-06-7-F | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | BAS40W-06-7-F |
Descriere | DIODE ARR SCHOT 40V 200MA SOT323 |
Termen de livrare standard al producătorului | 40 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | Matrice diode Anod comun 1 perechi 40 V 200mA (c.c.) Montare pe suprafață SC-70, SOT-323 |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | BAS40W-06-7-F Modele |
Categorie | Viteză Semnal redus =< 200mA (Io), Orice redusă |
Producător Diodes Incorporated | Timp recuperare inversă (trr) 5 ns |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Curent - Scurgere inversă la Vr 200 nA @ 30 V |
Stare piesă Activ | Temperatură de funcționare - Joncțiune -55°C – 125°C |
Configurație diode Anod comun 1 perechi | Tip montare Montare pe suprafață |
Tehnologie Schottky | Pachet/cutie SC-70, SOT-323 |
Tensiune - Inversare c.c. (Vr) (Max) 40 V | Pachet dispozitiv furnizor SOT-323 |
Curent - Mediu rectificat (Io) (per diodă) 200mA (c.c.) | Număr produs de bază |
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If 1 V @ 40 mA |